Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak naučit vaše kotě!

I když se kotě špatně chová,nikdy ho neuhoďte.Řekněte ´´NE´´ přísným hlasem,tleskněte rukama,nebo zasyčte.Zkuste ho postříkat vodou z rozprašovače nebo třást s plechovkou naplněnou kamínky.Jestliže se má kotě naučit používat toaletu,začněte jej na toaletu dávat několikrát denně.Chvalte kotě kdykoliv použije svou toaletu.Demonstrujte jak použít toaletu tím,že vezmete jemně přední packy kotěte a budete s nimi škrábat v ´´kočkolitu´´.Kočky přirozeně chtějí zakrýt místo s výkaly.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kočičí wc

(monca, 13. 3. 2008 20:19)

podle vasich rad sem to kotě nenaučila napiste mi jak to mam udelat na email moncasimobnova@seznam.cz diky

Re: kočičí wc

(Amaltea, 3. 6. 2016 18:07)

Doporučuji pokud už máte doma nějakou větší a už naučenou kočku, aby jste ji nechali si v tom kočkolitu ulevit. Pokud ne, tak až si někde kotě uleví a bude to možné tak jeho výkaly přesuňte do kočkolitu a až pak ho tam dejte. Účelem je aby kotě pochopilo že na kočkolitu si má ulevovat a ne si hrát. Díky pachu výkalů to velmi rychle pochopí. Já jsem takto právě naučila 3 týdenní koťata chodit na wc. Pokud v tom kočkolitu nic neucítí, tak bude velmi dlouho trvat než pochopí že to je záchod a ne hřiště :-)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(pipinka, 6. 6. 2010 18:02)

Nějaký krátký,ne?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????JO!!!

ahoj

(kristyna, 26. 2. 2009 19:22)

a mate obrazky